Novinky

13.03.2015

Zpětná vazba

Práce CZ/SK BSGO Týmu

Zdravíme piloti, 

rádi bychom vás požádali o zpětnou vazbu týkající se práce CZ/SK BSGO Týmu - pokud tedy máte něco, co byste rádi na naší práci vylepšili, něco, co byste nám vytkli či jakékoli další věci k našemu týmu, zajisté rádi uslyšíme vaše názory v -> TOMTO <- tématu na fóru. 

CZ/SK BSGO Tým.


09.03.2015

Oficiální oznámení

Spojení CZ/SK Chatů

Milá komunito, máme pro vás důležitou novinku a pro mnohé i dlouho očekávané vylepšení. Během zítřejšího dne, úterý 10. února, bude provedeno spojení českého a slovenského chatu. Od zítřejšího dne tak budete moci komunikovat společně a nezávisle, což by mělo usnadnit především komunikaci nováčkům hledajícím nové spoluhráče a samozřejmě i všem ostatním, nakolik již nebudou udělovány zbytečné bany za komunikaci v CZ/SK jazyce mezi Čechy a Slováky, jako tomu bylo doposud. Doufáme, že se vám tato změna líbí a bude ku prospěchu hře i celé česko-slovenské komunitě. Váš BSGO Tým


28.02.2015

Nedostupnost fóra

Oznámení

Zdravíme piloti,

tímto bychom se vám rádi omluvili za nedostupnost fóra a zároveň vás ujistili, že se jedená o chybu na vaši straně. Na odstranění problému se již pracuje a fórum by mělo být opět dostupné co nejdříve.

Omlouváme se za způsobené potíže.

Váš BSGO Tým.


18.02.2015

BSGO Oficiální oznámení

Technické problémy

Dobré odpoledne piloti,

bohužel, naše EU servery trpí problémy se spojením, a to již od včerejšího dopoledne. Nicméně tentokrát není vina na straně Bigpointu, nakolik se jedná o problémy s datacentry poblíž Frankfurtu nad Mohanem (které nenáleží BP), které trpí ztrátou packet, jimiž jsou však postiženy veškeré hry BP v současné době a lidé, kteří jsou odpovědni za opravu tohoto problému na jeho řešení usilovně pracují, aby našli vhodné řešení. Během včerejšího večera jsme byli schopni situaci z části vyřešit, a to přemostěním připojení, což sice pomohlo s problémem samotným, avšak nevyřešilo nevyřešilo jej zcela. Naneštěstí vám nemůžeme v současné chvíli dát bližší termíny, kdy bude problém vyřešen, avšak jakmile budeme mít více informací, zajisté se jej dozvíte. 

Omlouváme se za vzniklé potíže a prosíme o váží vaši trpělivost.

Děkuji za pozornost.

BSGO Tým. 


16.02.2015

Veřejné testování na serveru Troy

'Bug přesnosti řadových lodí'

Ahoj piloti.

První veřejné testování na serveru Troy roku 2015 právě nastává - server Troy bude otevřen pro testování opravy tzn. "bugu přesnosti řadových lodí", a to již od dnešního dne, tedy 16. února 15:00 SEČ, přičemž zúčastnit se bude možné až do 18. února 15:00 SEČ. Více informací naleznete -> ZDE <-.

 Váš BSGO Tým.


TWITTER

FACEBOOK