Novinky

19.04.2015

Herní aktualizace 50

Nové svítání

Ahoj piloti,

v pondělí, 20. dubna bude na živé servery vypuštěna jedna z největších aktualizací BSGO v historii, tedy Herní aktualizace #50 - Nové svítání, která do hry zavede 2 zcela nové prvky, jimiž jsou nové 3D sektorové mapy spolu se zcela novým systémem přerozdělování a mnoha dalšími funkcemi... Jejich kompletní výčet naleznete -> ZDE <-.

Váš BSGO Tým.


19.04.2015

Technické oznámení

Aktualizace prohlížeče Chrome

Ahoj piloti,

po aktualizaci prohlížeče Google Chrome (na verzi 42.0.2311.90 m) se vyskytly problémy s Unity Web Playerem, a to přesněji takové, že prohlížeč jej nedokáže nalézt. Jelikož mnoho z vás zajisté tento prohlížeč užívá, postupujte dle návodu uvedeného -> ZDE <-.

BSGO Tým.


13.03.2015

Zpětná vazba

Práce CZ/SK BSGO Týmu

Zdravíme piloti, 

rádi bychom vás požádali o zpětnou vazbu týkající se práce CZ/SK BSGO Týmu - pokud tedy máte něco, co byste rádi na naší práci vylepšili, něco, co byste nám vytkli či jakékoli další věci k našemu týmu, zajisté rádi uslyšíme vaše názory v -> TOMTO <- tématu na fóru. 

CZ/SK BSGO Tým.


09.03.2015

Oficiální oznámení

Spojení CZ/SK Chatů

Milá komunito, máme pro vás důležitou novinku a pro mnohé i dlouho očekávané vylepšení. Během zítřejšího dne, úterý 10. února, bude provedeno spojení českého a slovenského chatu. Od zítřejšího dne tak budete moci komunikovat společně a nezávisle, což by mělo usnadnit především komunikaci nováčkům hledajícím nové spoluhráče a samozřejmě i všem ostatním, nakolik již nebudou udělovány zbytečné bany za komunikaci v CZ/SK jazyce mezi Čechy a Slováky, jako tomu bylo doposud. Doufáme, že se vám tato změna líbí a bude ku prospěchu hře i celé česko-slovenské komunitě. Váš BSGO Tým


28.02.2015

Nedostupnost fóra

Oznámení

Zdravíme piloti,

tímto bychom se vám rádi omluvili za nedostupnost fóra a zároveň vás ujistili, že se jedená o chybu na vaši straně. Na odstranění problému se již pracuje a fórum by mělo být opět dostupné co nejdříve.

Omlouváme se za způsobené potíže.

Váš BSGO Tým.


TWITTER

FACEBOOK